O nás HockeyOutlet

HockeyOutlet je jedním z největších online prodejců hokejových potřeb v Evropě. Máme skladem celou řadu produktů a můžeme vám nabídnout více než 50 000 různých položek od nejlepších výrobců, jako jsou Tackla, Tron, Tronx, Alkali, Tackla, Verbero, Hespeler, Easton, Vic, Riedell, Mondor, A&R, Tacki-Mac a další, a provádíme také kompletní výrobu hokejových dresů.

Můžete si prohlédnout naši rozsáhlou nabídku holí a náhradních čepelí, náš program vybavení, týmové dresy, suvenýry, kompletní sortiment příslušenství a mnoho dalšího. Jako prodejce vám HockeyOutlet pomůže, ať už s hokejem začínáte, nebo jste zkušený hráč. Náš sklad v Americe má rozlozu 2787 m2 poskytnou více než 200 let kombinovaných zkušeností s prodejem ve světě hokeje.

Uvidíte, že u nás je hokej dostupný pro všechny typy hráčů. Můžete si koupit, co byste chtěli, a pracovat v rámci svého rozpočtu. 

Na všechny kompozitové hole, shafty a čepele se vztahuje 30 denní záruka s možností jednorázové výměny, kromě vyřazených kusů. Veškeré vrácení výrobcům se provádí prostřednictvím vaši faktury. Provádíme také kompletní přizpůsobení hokejových dresů!