Plastová tréninková trojnožka TronX

Dostupnost Doručení během 10 pracovních dní
Můžeme doručit do:
9.7.2024
Možnosti doručení
Kód: TRONX-HOCKEY-ATTACK-TRIANGLE-3D-OBSTACLE-TRAINER
1 499 Kč / ks 1 239 Kč bez DPH
Plastová tréninková trojnožka TronX

Zažijte tréninkový zážitek s naši plastovou hokejovou trojnožkou TronX, která vám pomůže zdokonalit manipulaci s hokejkou, přihrávky, ochranu puku a další dovednosti. Jednoduše sestavitelná a snadno přenosná, tato trojnožka je ideální pro trénink na ledě i mimo něj.

Používání hokejového útočného trojúhelníku simuluje obránce při tréninku a umožňuje hráčům různých úrovní dovedností a věku zlepšovat své schopnosti. S dodávanými hroty je možné ji používat na ledě i na jiných površích, což vám umožní trénovat kdekoli a kdykoli.

Rozměry této tréninkové pomůcky jsou důkladně navrženy tak, aby poskytovaly realistický tréninkový zážitek. S délkou 123,19 cm je vhodná pro všechny hráče a umožňuje vám simulovat situace na ledě přímo v pohodlí vašeho domova.

 

Specifikace

  • TronX Attack Triangle poskytuje 3D zážitek, který kužely jednoduše nedokážou reprodukovat! Díky kopírování bruslí a hokejky soupeře lze 3D útočný trojúhelník použít pro desítky tréninkových cvičení na ledě i mimo něj, jako jsou přihrávky, manipulace s hokejkou, ochrana puku a mnoho dalšího!
  • Tato snadno sestavitelná tréninková pomůcka napodobuje, že je s vámi obránce. Dodává se s hroty, které umožňují použití tohoto výrobku na ledě i mimo něj.
  • Hokejový útočný trojúhelník se snadno a rychle sestavuje. Rozloží se na 3 části, díky čemuž se snadno skladuje.
  • Používání hokejového útočného trojúhelníku simuluje obránce při tréninku na ledě i mimo něj. Hráči se tak mohou zlepšovat a zdokonalovat v ovládání hokejky.
  • Skvěle se hodí pro hráče jakékoli úrovně dovedností nebo věku. Použijte jej se střeleckou podložkou, abyste kdekoli napodobili situaci na ledě a dále rozvíjeli své dovednosti.
  • Celková délka 123,19 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Nastavitelná tréninková hokejová pomůcka na stickhandling TronX Edge Dangler TRONX-HOCKEY-EDGE-DANGLER-STICKHANDLING-TRAINER
Tréninková hokejová pomůcka TronX Stick Handling Aid
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
TRONX-STICK-HANDLING-TRAINING-AID